NOVINKY

5 aplikácií, ktoré odporúčajú naši Account manažéri

Aj ten najúspešnejší Account manažér by bol pravdepodobne stratený bez dobrej organizácie. Staré pravidlo používania papiera a pera sa vývojom technológií výrazne zmenilo, samozrejme nie je nad to si konkrétne úlohy zapísať aj rukou, ale v tomto prípade sa zameriame na tie digitálne. Prichádzame tak so zoznamom našich top piatich aplikácií, bez ktorých by boli naši „accounti“ stratení. Najväčšia výhoda? Máte ich kedykoľvek k dispozícii a dajú sa použiť úplne zdarma.

Google Keep

Naša Account manažérka Vanda nedá dopustiť na Google Keep. Je to taký bratranec svetom obľúbeného Todoist-a, ale najväčšiu výhodu vidíme práve v tom, že je prepojený so všetkým, čo účet od Google ponúka. Viete ho používať aj v rámci desktopu počas pracovnej doby, ale nájdete si ho aj v šikovnej aplikácii priamo v telefóne. Ponúka pripnutie úloh, začiarkovacie políčka, prehľadné taby. Je to ideálny pomocník na zapisovanie adhoc úloh alebo pripomienok k jednotlivým klientom a projektom.

Skype

Aj keď v čase pandémie prevalcoval túto aplikáciu svetoznámy Zoom, Skype si drží v našom rebríčku vysoké miesto práve pre jeho všestrannosť. Account manažéri sa na ňom dohadujú s tímom, v prípade potreby si vedia efektívne zavolať aj skupinovo, pri každom profile sa zobrazuje aktivita a zvládne odosielať a prijímať aj prílohy s väčšími rozmermi.

Notion

Notion je všestranná aplikácia, nielen že kombinuje funkcie úloh, dokumentácie a spolupráce v jednom nástroji, ale umožňuje užívateľom vytvárať aj vlastné pracovné prostredia a prispôsobovať ich podľa vlastných preferencií. Výhodou je aj možnosť formátovania textu, obrázkov, videí či tabuliek, takže pomôže v rámci lepšej organizácie naozaj s hocičím.

Google Drive

Aplikácia na ktorú nedajú naše accountky (ale ani ostatní v agentúre) dopustiť je určite Disk od Google. Tento skvelý pomocník, s voľnou pamäťou o veľkosti 15 gigabajtov, pomáha všetkým v agentúre na dennom poriadku. Možnosť zálohovať si rozpracované projekty, či spolupracovať na spoločných projektoch cez zdieľané tabuľky či dokumenty  je na nezaplatenie, ale v tomto prípade úplne zadarmo. V porovnaní s iCloude či OneDrive ich máte zasa skvelé prepojené so všetkým, čo Google ponúka a prihlasovanie či užívateľnosť je preto takmer automatická.

Miro

Meno má rýdze slovenské, ale možnosti svetové. Miro je akási virtuálna tabuľa, ktorá pomáha k efektívnejšiemu brainstormingu, myšlienkovým mapám, používania „sticky notes“, diagramom, tabuľkám, rodostromom, pavúkom. Táto aplikácia ponúka možnosť pracovať na projekte aj v reálnom čase, takže sa viacero kolegov môže podieľať na tvorbe jednej tabule súčasne. Významnou súčasťou je najmä integrácia iných aplikácií, viete si spájať viaceré pracovné toky na jednom mieste, podporuje napríklad Slack, Microsoft Teams, Google Drive a ďalšie.

Efektívna organizácia a spolupráca je priam kľúčová v každej agentúre. Našich top 5 aplikácií, ktoré naši manažéri využívajú na dennej báze sú dostupné zdarma a sú skvelým spoločníkom nech už sa vaše potreby týkajú organizácie úloh, zdieľanie projektov, spolupráce v reálnom čase, zálohovania dôležitých dokumentov, či vizualizácie nápadov.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram