KLIENTI

Vegetariánske a vegan výrobky.

Farmaceutická spoločnosť zameraná na výskum a vývoj liekov a očkovacích látok.

Kvalitné dizajnové a originálne sedenie, sedacie vaky a doplnky pre deti a rodinu.

Česká rodinná spoločnosť na výrobu výživových doplnkov.

Osviežujúci energetický nápoj.

Vývoj, výroba a montáž deliacich stien a priečok, posuvných stien, riešenie akustiky.

Podpora kultúrnych, výstavných, vedeckovýskumných, publikačných a spoločenskovedných aktivít múzea.

Obleky a košele na mieru.

Služby v oblasti životného poistenia - kapitálového a investičného životného poistenia.

Distribúcia prémiových značiek alkoholu.

Súkromná slovenská rodinná spoločnosť špecializujúca sa na vývoj, výskum a výrobu prírodného polysacharidu, fungálneho beta-1,3/1,6-D-glucanu, a výrobkov s jeho obsahom na podporu imunity.

Privátne medicínske centrum. Estetická a plastická chirurgia, kozmetika.

Realizácia malých montovaných stavieb – garáží, rôznych typov prístreškov a záhradných domčekov.

Jedinečné, starostlivo vybrané zmesi zelených a čiernych čajov, čajov z ovocia, zeleniny, byliniek a ďalších ingrediencií.

Najoceňovanejšia slovenská pražiareň kávy s jedinečným pôvodom z najlepších plantáží sveta.

Materiály a riešenia pre stavebníctvo a priemysel.

100 % prírodný kávovinový obilný nápoj bez kofeínu, konzervačných látok a syntetických aditív. 

Výroba a predaj zámkovej a systémovej dlažby, cestných a záhradných obrubníkov, plotových systémov, svahových oporných systémov a murovacích systémov.

Distribúcia kozmetiky a doplnkov výživy na spomalenie starnutia.

Informatívna kampaň v oblasti ochorení štítnej žľazy pre farmaceutickú spoločnosť MERCK. Kampaň bola adaptovaná v štrnástich krajinách sveta.

Bezpečnostné dvere a systémy.

Pramenitá voda s kvalitou dojčenskej vody a ľahkým zložením na každodenné pitie pre celú rodinu.

Špecializovaná predajňa matracov, lamelových roštov a širokej palety spálňového nábytku.

Slovenský operátor, ktorý už niekoľko rokov patrí k najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb pre domácnosti aj firmy.

Najväčšie obchodné centrum pre bývanie na Slovensku. Viac ako 60 obchodov.

Kvalitné a zmysluplné hračky na rozvoj všestranných schopností dieťaťa.

Slovenská prírodná kozmetika a esenciálne oleje.

Poskytovanie služieb v oblasti zabezpečenia stravovania, relaxačné lístky a dovolenkové lístky, ktoré zamestnávatelia využívajú ako efektívny spôsob čerpania prostriedkov sociálneho fondu.

Výrobca výživových doplnkov pre 49 krajín sveta. Najrýchlejšie rastúca značka v oblasti zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Angličtina pre deti Centrum kreatívneho vzdelávania, v ktorom miznú hranice medzi hrou a učením.

Bytový textil.

Slovenský výrobca praliniek a dezertov z ingrediencií svetových producentov a surovín z plantáží celého koloniálneho sveta.

Produkty prírodnej a bio kozmetiky vyrábané z rastlinných olejov lisovaných za studena, bio olejov a prírodných esenciálnych olejov.

Komfort, nadčasová elegancia, hrejivá atmosféra a starostlivosť, na akú sa nezabúda. 

PPA CONTROLL, a. s., spoločnosť, ktorá realizuje dodávky a inžinierske služby s dlhodobým zameraním na riešenie zákazníckych požiadaviek, ktoré sú optimálne z technického, ako aj cenového hľadiska.

Ultraprémiové šampanské, ktoré sa spája s úspechom a špičkovou kvalitou už od roku 1743, keď značku založil francúzsky vizionár Claude Moët. Dnes najpredávanejší sekt na svete.

Svetový líder v satelitných navigáciách a záznamových kamerách do auta.

Medicínske kozmetické centrum.

Prestížna značka talianskych nápojov, ktorá dostala meno po Martini & Rossi Distilleria Nazionale di Spirito di Vino v Turíne.

Slovenský výrobca syrov a mliečnych produktov.

Popredná generická farmaceutická spoločnosť.

Slovenský výrobca funkčných výživových doplnkov nielen pre športovcov.

Svetovo najpredávanejšia americká whisky.

Profesionálna starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológie.

Popredný producent vín v Nitrianskej vinohradníckej oblasti s dlhodobými skúsenosťami a tradíciou.

19 špičkových zubných ambulancií pre stomatologickú chirurgiu, implantológiu, zubné fazety i strojčeky a detskú stomatológiu.

Reštaurácia ponúkajúca dokonalý súlad ázijskej a európskej gastronómie.

Široký sortiment kvalitných, zdravotných a ortopedických matracov.

Výroba a predaj kozmetiky s obsahom panenského olivového oleja.

Viacvýznamové objekty a komorná plastika zo skla z dielne umelkyne Gordany Turuk, ktorá svoje diela vystavuje aj v bratislavskom a pražskom showroome.

Cestovná kancelária Globtour je najväčší touroperátor na Slovensku pre Chorvátsko vrátane ostrovov, Bulharsko a ďalšie dovolenkové možnosti, ako je Turecko, Grécko, Taliansko, Čierna Hora a Albánsko.

Cestovná kancelária pre letecké a autobusové zájazdy.

Prírodná minerálna voda s významným obsahom hydrogénuhličitanov a sodíka. Jedinečná minerálna voda, ktorá je svojím zložením a zásaditým charakterom vynikajúca na riešenie tráviacich problémov a celkovo priaznivo vplýva na ľudský organizmus.

Farmaceutická spoločnosť skupiny Insud Pharma je globálnou organizáciou, ktorá poskytuje pacientom a odborníkom v zdravotníctve vyvážené portfólio viac než 300 produktov v 40 krajinách sveta.

Exkluzívna sieť reštaurácií s ponukou najčerstvejších rýb a surovín pripravovaných v originálnom japonskom porceláne a intímnom prostredí.

Globálny líder v oblasti platobných riešení vo svete práce ponúka riešenia predovšetkým prostredníctvom mobilných aplikácií, online platforiem a kariet na optimalizáciu života zamestnancov, zvýšenie efektivity podnikania a obratu obchodníkov.

Sieť maloobchodných reťazcov, ktorá predáva kozmetiku, zdravotnícke potreby, výrobky pre domácnosť a zdravú výživu.

Popredný svetový výrobca francúzskeho koňaku.

Prémiové vysokokvalitné juhoamerické rumy.

Poistenie právnej ochrany.

Výroba a distribúcia doplnkovej výživy pre športovcov.

Najobľúbenejšia slovenská minerálna voda s unikátnym zložením minerálov, jedinečnou chuťou a priaznivým účinkom na ľudský organizmus.

Prvá špecializovaná nemocnica v odbore ortopédia na Slovensku.

Výroba a predaj mäsových výrobkov.

Slovenská sieť na výrobu a distribúciu funkčných ponožiek, pančúch a podkolienok domácich i talianskych značiek.

Spoločnosť, ktorá je priekopníkom v oblasti produktov na starostlivosť o telo a pokožku na báze čajovníkového oleja.

Zaoberá sa konzultačnou a poradenskou činnosťou v oblasti kúpy a predaja vozidiel, ako aj spracovávaním certifikátov, odborných vyjadrení a stanovísk prostredníctvom svojich členov.

Obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami.

REFERENCIE

Kvalitný content, dynamické riešenia a flexibilný tím, ktorý vie "chodiť" aj v technologických a odborných témach. S PR agentúrou Trumpeter spolupracujeme druhý rok a hneď prvý rok kampane sme vďaka mediálnym výstupom dosiahli až 16-násobný nárast gross rating point a takmer 3-násobné zvýšenie mediálnej hodnoty. Preto sme v druhom roku témy korporátnej komunikácie rozšírili aj na jednotlivé produktové divízie, aby sme ako globálny líder na trhu v oblasti špeciálnej chémie získali náskok a viac priestoru v médiách na edukačné kampane.

Branislav Augustín, Refurbishment and Waterproofing Manager Sika

Na spolupráci so spoločnosťou Trumpeter si najviac ceníme ľudskosť a priateľský prístup, promptnosť aj správne nastavenie komunikácie našich produktov v PR kampani.

Ján Petrovič, Ťuli&Ťuli

Keby sme mali použiť len tri slová, boli by to: originalita, priateľskosť a profesionalita, ktoré najlepšie vystihujú našu spoluprácu s PR agentúrou Trumpeter. Všetky pracovné stretnutia sa nesú vo veľmi príjemnej atmosfére, kde sa často aj zasmejeme a na konci sa vždy dohodneme. Zo strany agentúry sú vždy dodržané termíny. V rámci akýchkoľvek návrhov či riešení dostaneme zakaždým niekoľko možností, čo nám dáva pocit voľnej ruky pri finálnom rozhodnutí. Keby sme si mali ešte raz vybrať PR spoluprácu, určite by sme nemenili a agentúra Trumpeter by bola naším víťazom.

Mariana Veselá, CEO Veselý Čaj

S Trumpeterom robíme veľa rokov a za ten čas môžem povedať, že trúbia do sveta len samé dobré výsledky. Príjemný tím ľudí, ktorí sú okrem kontinuálnej práce na dobrom PR pripravení vždy pohotovo reagovať aj na ad hoc potreby a požiadavky. So spoluprácou sme spokojní a verím, že spokojnosť bude len rásť.

Daniel Kodaj, CEO Dr. Martin Dental Clinic

Trumpeter si nás vytypoval ako zaujímavý produkt a brand, ktorému by mohli pomôcť so zviditeľnením prostredníctvom komunikácie v médiách. Ich nadšenie a záujem komunikovať naše know-how, skúsenosti či prístup k zákazníkom nás presvedčil. Spoluprácu hodnotíme ako veľmi prínosnú a tešíme sa veľkému záujmu zákazníkov o naše produkty.

Václav Faltus, CEO Zlaté Zrnko

S agentúrou Trumpeter a Citadela spolupracujeme už 13 rokov (a možno aj viac, len si to už nepamätáme). Najprv sme začali s printovým PR a ako sa doba vyvíjala, spolupráca sa prehĺbila aj do online sveta, aj za hranice Slovenska. Oceňujeme priateľský až rodinný prístup a v neposlednom rade profesionalitu a kreativitu riešení a výstupov. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a spoluprácu.

Adrián Doboly, sales & marketing NATURES

Pohotová komunikácia a ochota pomôcť - tak by sa v krátkosti dala opísať naša skúsenosť s tímom šikovných ľudí v Trumpeteri. Po úvodnej konzultácii sme sa rozhodli, že vyskúšame, čo nám táto kooperácia môže priniesť. Už po veľmi krátkom čase nám spolupráca priniesla veľmi veľa skúseností a rozšírila naše obzory v online a offline svete. Rozhodne odporúčame každému, kto nechce zaspať na vavrínoch a najmä chce byť videný 🙂

Martina Švábiková, chief marketing officer GARDEON
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram